« Kredyty gotówkowe w o… | Strona domowa | Kredyty odnawialne »

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń dla wybranych grup zawodowych

piątek, 02 wrzesień 2016 at 11:56 am.

Wielu Klientów ubiegając się w banku o kredyt gotówkowy, spotyka się z pytaniem doradcy o wykonywany zawód, czy stanowisko. Pytania tego typu są celowe, ponieważ pozwalają doradcy ustalić, czy może was zaliczyć do tak zwanych wybranych grup zawodowych. Jeżeli tak będzie, wówczas będzie on mógł zaproponować wam dużo lepsze warunki finansowania niż przy ofercie standardowej, z której korzysta ogół Klientów.

Zatem jeżeli jesteś pracownikiem sfery budżetowej, wykonujesz wolny zawód lub jesteś rolnikiem otrzymującym dopłaty z Unii Europejskiej, zostanie przygotowana dla Ciebie specjalna, można powiedzieć nawet dedykowana oferta kredytu gotówkowego, która pozwoli zaoszczędzić Twój czas i pieniądze.

Kwota Twojego kredytu może sięgnąć nawet 200 000 zł, a otrzymasz go bez zaświadczeń potwierdzających dochód, a wszelkie formalności zostaną ograniczone do minimum. Zapytasz dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Jesteś wprost wymarzonym Klientem dla banku, który dochodami i stabilnością zatrudnienia gwarantuje bezproblemową spłatę zobowiązania. Tym bardziej cennym, że jeżeli będziesz zadowolony z warunków kredytu, który otrzymasz, bank będzie mógł Ci sprzedać również inne produkty na bardzo atrakcyjnych warunkach. Zatem jeżeli chodzi o takich Klientów jak Ty, bank naprawdę ma się o co starać.

Bank wie, że cenisz sobie swój czas, dlatego upraszcza do minimum wszystkie formalności, abyś tylko skorzystał z oferty. Aby otrzymać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń dla wybranych grup zawodowych, wystarczy wypełnić prosty formularz na stronie banku. Jako do najlepszego Klienta błyskawicznie oddzwania doradca, z którym szybko umówisz się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie. Liczy się przecież szybkość, abyś był zadowolony z usług. Spotkanie w sprawie kredytu ma najczęściej miejsce w banku, ponieważ przy okazji można spróbować Ci sprzedać inne usługi.

Składając wniosek o kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o dochodach, dodatkowo możesz kupić atrakcyjne ubezpieczenia: na życie, od utraty pracy, które zapewnią Ci i Twoim bliskim poczucie finansowego bezpieczeństwa na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych w trakcie spłaty kredytu.

Kto może skorzystać z tych wszystkich dobrodziejstw?

Oferta dla wybranych grup zawodowych jest adresowana do Klientów wykonujących którąś z poniższych profesji:

nauczycieli, policjantów, strażaków, żołnierzy, celników, pielęgniarek, położnych, lekarzy, farmaceutów, pracowników administracji państwowej lub samorządowej, pracowników straży granicznej, strażników miejskich, pracowników służby więziennej, rolników otrzymujących dopłaty z Unii Europejskiej.