Zwiększ wartość swojego domu

08 kwiecień 2016 | | Domyślne
 

Ostatnio wzrosła liczba osób, które chcą poprawić swoje domy za pomocą projektów remontowych. Analizując tę zmianę trendu, kilka banków i instytucji finansowych mają oferują dzisiaj opcję nowego systemu finansowania o nazwie kredyty gotówkowe na remont domu. Pożyczki te mogą być wykorzystane na zaległe kwoty pożyczki wykorzystanej na remont domu lub też na przeprowadzeni niezbędnych zmian w swoich mieszkaniach. Oto niektóre z najważniejszych korzyści, jakie takie kredyty gotówkowe mogą ci zaoferować.

 

Inne zobowiązania

09 luty 2016 | | Domyślne
 

Czy jeśli ktoś już posiada jakieś zobowiązania, to jednak równoznaczne z tym, że nie otrzyma kredytu? Wiadomo, że właściwie każda sytuacja jest inna, co oznacza, że bardzo ciężko jest określić jak wiele możliwości ma dana osoba. Z drugiej jednak strony dla wielu osób kłopotem jest spłacać jedną ratę w miesiącu, a co dopiero dwie czy trzy. Można więc zastanowić się nad tym wszystkim poważniej, by w późniejszym czasie dojść do pewnych wniosków. Wiadomo że jeśli ktoś już ma kredyt na nieruchomość czy też samochód, to jednak kolejny kredyt, a właściwie rata powinna być naprawdę bardzo niska. W dużej mierze wiele będzie zależało od tego, jaki dochód właściwie wykazujemy, swoją zdolność możesz sprawdzić np tutaj na Niskarata.

 

Na co kredyt bankowy?

29 grudzień 2015 | | Domyślne
 


Popularność kredytów

Na pewno z każdym rokiem dość wyraźnie rośnie popularność, jaką cieszą się na rynku kredyty gotówkowe. Z pewnością najpopularniejsze są przede wszystkim te na tak zwany dowolny cel. Banki wówczas nie pytają, na co klient potrzebuje gotówki a zazwyczaj tylko w jakiej wysokości. Obecnie tego typu kredyty uzyskuje się stosunkowo łatwo na pewno o wiele łatwiej niż jakiś czas temu i przede wszystkim o wiele szybciej. Dlatego też nie dziwi to, że coraz więcej osób się na nie decyduje. Poza tym coraz większa konkurencja na rynku usług bankowych powoduje, że klienci mogą liczyć na różnego rodzaju promocje, obniżające oprocentowanie czy prowizję, co w efekcie skutkuje znacznie niższymi kosztami takiego kredytu.