Co warto wiedzieć o lokacie walutowej?

30 styczeń 2017 | | Domyślne
 

Z pewnością waluta lokata to tak naprawdę taki sam depozyt bankowy jak złotowa lokat. W tym przypadku warto powiedzieć o tym, że tak właściwie środki można gromadzić na walutach obcych w przypadku walut t. j euro, franki bądź dolary. Jeśli chodzi o umowę to w niej można znaleźć ściśle zdefiniowaną definicję, która może oznajmiać warunki (pomiędzy klientem, a bankiem) prowadzenia usługi. Do nich będzie na pewno należeć czas jej trwania, kwota minimalna mogąca stanowić rodzaj waluty wraz z zyskiem klienta oszacowanego w oprocentowaniu wkładu.

 

Kredyty odnawialne

25 październik 2016 | | Domyślne
 

Rodzajów kredytów gotówkowych jest w dzisiejszych czasach bardzo dużo, ale nie każdy kredyt okaże się dla nas dobrym rozwiązaniem. Jednym z bardziej popularnych typów jest kredyt odnawialny, który jest formą pomocy finansowej udzielanej z reguły na krótki okres czasu. Osoby, które decydują się na zaciągnięcie takiego kredytu nie są zainteresowane wysokimi kwotami, lecz mają pewność, że zwrócą pieniądze bankowi w miarę szybkim tempie.

 

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń dla wybranych grup zawodowych

02 wrzesień 2016 | | Domyślne
 

Wielu Klientów ubiegając się w banku o kredyt gotówkowy, spotyka się z pytaniem doradcy o wykonywany zawód, czy stanowisko. Pytania tego typu są celowe, ponieważ pozwalają doradcy ustalić, czy może was zaliczyć do tak zwanych wybranych grup zawodowych. Jeżeli tak będzie, wówczas będzie on mógł zaproponować wam dużo lepsze warunki finansowania niż przy ofercie standardowej, z której korzysta ogół Klientów.

Zatem jeżeli jesteś pracownikiem sfery budżetowej, wykonujesz wolny zawód lub jesteś rolnikiem otrzymującym dopłaty z Unii Europejskiej, zostanie przygotowana dla Ciebie specjalna, można powiedzieć nawet dedykowana oferta kredytu gotówkowego, która pozwoli zaoszczędzić Twój czas i pieniądze.