Kredyt gotówkowy na każdą okazję

11 październik 2018 | | Domyślne
 

Kredyty gotówkowe szaleją już od ładnych paru lat, jest szansa znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Wiadomo, pieniądze się przydają, niby warunki życia są konkretne, jednak czasem jest za mało, gdyż wymagania rosną. Kilka opcji, mianowicie kredyt na dowolny cel, rachunek bieżący oraz karta kredytowa, najpopularniejsze i najbardziej nagabywane. Rzeczywiście warunki potrafią być bardzo atrakcyjne, ale klient musi je odszukać. Krótko mówiąc istotną rolę odgrywa zaangażowanie osoby zainteresowanej, jeśli jest dojrzałe do kredytu gotówkowego wtedy też szansę na ciekawe rozwiązanie.

 

Kredyty gotówkowe- przykłady różnych banków.

27 sierpień 2018 | | Domyślne
 

Bank PKO BP i jego kredyt gotówkowy.

Zacznijmy od przykładu. Pożyczając w Banku PKO BP kwotę 97 700 złotych na okres 60 miesięcy będzie nas on kosztował 38 145 złotych. Kredyt jeżeli będzie spłacany w ratach malejących pierwsza z nich będzie równa 2 690 złotych, zaś ostatnia 1 838 złotych. Raty będą malały o 14 złotych na miesiąc. W Banku PKO BP możemy pożyczyć od 1 000 złotych do maksymalnie 120 000 złotych. Okres kredytowania wynosi tutaj od 36 do 96 miesięcy. Oprocentowanie na jakie możemy liczyć decydując się na kredyt gotówkowy w tym banku jest równe od 9 do 10% w skali roku. Tytułem prowizji za udzielenie nam zobowiązania zapłacimy od 10% do 25% od pożyczonej kwoty. Opłata przygotowawcza w tym banku nie jest naliczana, a co do dodatkowych produktów, najczęściej bank wymaga wkupienia ubezpieczenia na życie. Klienci biorący kredyt gotówkowy w tym banku mogą liczyć na zupełnie darmowy rachunek do spłaty kredytu, brak prowizji za wcześniejszą spłatę zobowiązania i możliwość zmiany harmonogramu spłat za jedyne 50 złotych. Prolongata kredytu to koszt 3%, ale nie mniej niż sto złotych. Za każdorazowy monit od banku zapłacimy 15 złotych. Najważniejszym dokumentem jaki trzeba przedstawić w banku, aby otrzymać kredyt gotówkowy jest zaświadczenie od pracodawcy o zatrudnieniu i wynagrodzeniu. Wymagana jest również zgoda współmałżonka. Bez niej bank nie przyzna nam kredytu gotówkowego. Z jednej strony dobrze, że współmałżonek wie o zaciąganym kredycie, w końcu w razie nie spłacania i on będzie musiał go spłacać.

 

Kredyt gotówkowy Bank Zachodni WBK.

25 czerwiec 2018 | | Domyślne
 

Patrząc na internetowe rankingi najlepszych kredytów gotówkowych w czerwcu 2018 roku, na miejscu siódmym znalazła się oferta kredytu gotówkowego przygotowanego przez Bank Zachodni WBK. Sprawdźmy warunki kredytowania z Bankiem Zachodnim WBK dla konkretnego przykładu. Wyobraźmy sobie, że chcemy zaciągnąć kredyt gotówkowy na kwotę 10 000 złotych. Planujemy mały remont mieszkania i właśnie taka kwota jest nam potrzebna. Chcemy, aby raty nie były bardzo wysokie i tym samym nasze zobowiązanie chcemy rozłożyć na 48 miesięcznych rat, które będą równe. Co zaoferuje nam bank? Sprawdźmy. Zacznijmy od wysokości oprocentowania, które będzie tutaj równe 7,99% w skali roku. Jak wiadomo, jednym z zarobków banku oprócz odsetek jest prowizja jaką naliczają sobie banki za udzielenie zobowiązania. Tutaj prowizja ma wysokość 9,99% pożyczonej kwoty. Całkowity koszt kredytu to nic innego jak wysokość wskaźnika RRSO. Tutaj Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania jest równa 13,85%. Raty miesięczne jakie przyjdzie nam wpłacać do banku będą po 268,47 złotych. Kwota łączna jaką oddamy na koniec do banku wyniesie 12 887 złotych, co daje nam koszt kredytu w wysokości 2 887 złotych. Kwota maksymalna jaką można pożyczyć w ramach tej oferty wynosi 150 tysięcy złotych z maksymalnym okresem kredytowania równym 120 miesięcy.