Kredyt gotówkowy Bank Zachodni WBK.

25 czerwiec 2018 | | Domyślne
 

Patrząc na internetowe rankingi najlepszych kredytów gotówkowych w czerwcu 2018 roku, na miejscu siódmym znalazła się oferta kredytu gotówkowego przygotowanego przez Bank Zachodni WBK. Sprawdźmy warunki kredytowania z Bankiem Zachodnim WBK dla konkretnego przykładu. Wyobraźmy sobie, że chcemy zaciągnąć kredyt gotówkowy na kwotę 10 000 złotych. Planujemy mały remont mieszkania i właśnie taka kwota jest nam potrzebna. Chcemy, aby raty nie były bardzo wysokie i tym samym nasze zobowiązanie chcemy rozłożyć na 48 miesięcznych rat, które będą równe. Co zaoferuje nam bank? Sprawdźmy. Zacznijmy od wysokości oprocentowania, które będzie tutaj równe 7,99% w skali roku. Jak wiadomo, jednym z zarobków banku oprócz odsetek jest prowizja jaką naliczają sobie banki za udzielenie zobowiązania. Tutaj prowizja ma wysokość 9,99% pożyczonej kwoty. Całkowity koszt kredytu to nic innego jak wysokość wskaźnika RRSO. Tutaj Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania jest równa 13,85%. Raty miesięczne jakie przyjdzie nam wpłacać do banku będą po 268,47 złotych. Kwota łączna jaką oddamy na koniec do banku wyniesie 12 887 złotych, co daje nam koszt kredytu w wysokości 2 887 złotych. Kwota maksymalna jaką można pożyczyć w ramach tej oferty wynosi 150 tysięcy złotych z maksymalnym okresem kredytowania równym 120 miesięcy.

 

Zalety kredytów konsolidacyjnych

05 kwiecień 2018 | | Domyślne
 

Restrukturyzacja zadłużenia w gospodarstwach domowych przyjmuje bardzo różne formy. Kredyt konsolidacyjny to podstawowe narzędzie optymalizacji budżetu domowego. W artykule podyskutujemy o najważniejszych zaletach kredytów konsolidacyjnych. Dzięki temu ocenisz, czy konsolidacja sprawdzi się faktycznie w twoim przypadku.

 

Sytuacja kredytodawców na krajowym rynku kredytowym

13 luty 2018 | | Domyślne
 

Analiza sytuacji kredytodawców na krajowym rynku może powiedzieć dużo o przyszłości branży. Czy kredytobiorcy muszą obawiać się nadchodzących zmian, a może na nich mocno zyskają? W artykule porozmawiamy o sytuacji kredytodawców w odniesieniu do czynników technologicznych i ewolucji przepisów prawnych, o których przeczytaliśmy na ulicafinansowa.pl.