Twój wynik kredytowy a kredyt samochodowy

13 czerwiec 2019 | | Domyślne
 

W rzeczywistości masz kilka ocen kredytowych, ponieważ różne firmy raportujące kredyt wykorzystują różne metody ustalania wyników. Czasami twoja ocena kredytowa będzie określana jako twoja ocena kredytowa i jest tylko jednym typem oceny kredytowej dostępnej dla kredytodawców. Piszemy o tym już na początku, abyś pamiętał że wyniki z jednego modelu punktacji nie są bezpośrednio porównywalne z wynikami z innych modeli.

Jeśli masz wysoki wynik kredytowy, uzyskanie pożyczki na samochód o niskiej stopie procentowej jest łatwiejsze niż w przypadku niższej punktacji. Konsumenci o niższych wynikach będą generalnie mieli większe trudności, z tym by uzyskać pożyczkę i mogą spodziewać się wyższej oprocentowania swojej pożyczki. Zwykle, jeśli masz stałe zatrudnienie i przyzwoity, nie powinieneś mieć problemu z uzyskaniem finansowania.

 

Kredyty coraz dostępniejsze

17 kwiecień 2019 | | Domyślne
 

W obecnych czasach uzyskanie kredytu jest nie tylko szybsze, ale także o wiele łatwiejsze niż kilkanaście lat temu. To powoduje, że po taki sposób finansowania sięga coraz więcej osób. Banki zaś z powodu rosnącej konkurencji starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, dopasowując propozycje do ich wymagań.

Obecnie kredyty w kwotach do kilkunastu tysięcy złotych można uzyskać praktycznie podczas jednej wizyty w banku lub nawet bez potrzeby zaglądania do oddziału. Powodem tego jest coraz prężniejszy rozwój usług bankowych świadczonych za pośrednictwem Internetu. W walce o klienta banki muszą pamiętać o uch wymaganiach, a większość osób wskazuje przede wszystkim na wygodę jaka daje możliwość składania wniosku o kredyt online. Procedury związane z przyznaniem kredytu zostały zminimalizowane, bardzo często, zwłaszcza przy mniejszych kwotach można go uzyskać posiadając jedynie dowód osobisty.

 

Kredyt samochodowy a karta pojazdu

27 luty 2019 | | Domyślne
 

Kredyt samochodowy ma z reguly pomóc w zakupie wymarzonego pojazdu. Niestety, nie wszystkim kojarzy się on wyłącznie dobrze. Zdarza się, że – przy pewnej dozie nieostrożności – osoba kupująca taki pojazd nie zwróci uwagi na to, co nabywa. Niestety w praktyce, kredyt ten skutecznie uniemożliwi nie tyle podjęcie transakcji, co raczej przerejestrowanie auta na Kupującego, zobacz na ofertynatak.pl jak dobrze wybrać kredyt na wymarzony samochód.